سورپرایز!!!! 5 روش خوب برای ارائه یک هدیه خاص

هنگامیکه یک هدیه بسیار خاص را انتخاب کرده اید باید برای ارائه کردن آن هم خاص باشید

شما یک جواهرآلات خاص را برای فردی خاص تهیه کرده اید و بی صبرانه منتظر هستید تا واکنش وی را هنگام باز کردن جعبه آن در صورتش ببینید.

هرکسی میتواند یک میز شام را در یک رستوران شیک رزرو کند و هنگام سرو شدن دسر آن هدیه را با یک بسته بندی زیبا و رمانتیک ارائه دهد. حتی میهمانی هایی که برای سورپرایز کردن ترتیب داده می شوند از یک سری قواعد و اصول قابل پیش بینی پیروی می کنند.سعی می کنیم در ادامه به چند پیشنهاد برای یک سورپرایز کامل اشاره کنیم:

 

 

 

1- فرد غیر قابل پیش بینی

شریک شما احتمالا انتظار دریافت هدیه از دستان شما یا در زمان های خاص پیش رو را خواهد داشت .این همان جایی است که شما میتوانید او را کمی گیج کنید و برایش یک سورپرایز شاد و فراموش نشدنی بسازید.فردی را پیدا کنید که هرگز انتظار دریافت یک هدیه را از او ندارد.اولویت اول  میتواد یک کودک باشد،شاید فرزند خودتان.شاید حیوان خانگی دست آموز شما بتواند این کار را انجام دهد یا همسایه شما وانمود کند که بسته پستی شما اشتباها به آدرس آنها فرستاده شده.لازم نیست آن فرد جمله خاص یا مطلب اضافه ای بگوید بلکه جمله "این برای شماست" کافی است چراکه سورپرایز واقعی هنگام باز کردن بسته اتفاق خواهد افتاد.

 

 

 

2- اشتباه عمدی در بسته بندی

یک مخفی کاری کوچک میتواند در این زمینه کار زیادی انجام دهد.رمز کار در این است که بتوانید دانه های ناامیدی را در ابتدا به خوبی بکارید تا بتوانید از آن محصول شادی را برداشت کنید.می توانید با یک جعبه خالی از یک محصول غیرجذاب مثل جعبه مواد شوینده یا ابزار و مانند اینها شروع کنید.

شما عکس العملی شبیه این میخواهید" باورم نمیشه با چه جرئتی برای سالگرد ازدواجمون به من .... رو دادی" هرچند این بسته بندی مشابه اسب تروا در ادامه سورپرایز جالبی از کار در خواهد آمد.

 

3- یک بازی برای جستجو و یافتن بسازید

این کار ممکن است کار و زمان بیشتری را برای اجرا به خود اختصاص دهد به این ترتیب که شما به جای دادن مستقیم هدیه کادو شده پاکتی را می دهید که در آن اولین سرنخ برای پیدا کردن هدیه در آن ذکر شده .این کار میتواند شامل چند سرنخ ساده در فضای منزل باشد یا میتوانید آن را هیجان انگیز تر و پیچیده تر کنید و محدوده آن را به خارج از منزل منتقل کنید.

 

 

4- کشف غیر قابل انتظار

میتوانید به جای دادن مستقیم هدیه کاری کنید تا فرد مذکور خودش آن را به صورت اتفاقی پیدا کند.میتوانید آن را در جایی قرار دهید که اطمینان دارید آن را پیدا خواد کرد مثل جعبه کمک های اولیه یا داخل کفش و ...

 

5- انتخاب مکان های خاص

به جایی فکر کنید که برای شما دو نفر بسیار خاص و پر معنی است.این مکان ضرورتاً شامل مکان های لوکس و پر زرق و برق نیست،اولیت کافه یا فست فودی که با هم در آنجا آشنا شده اید یا اولین غذا را با هم خورده اید.

این مکان حتی میتواند در کنسرتی باشد که مدت ها برای آن برنامه ریزی کرده اید یا مسافرتی که برای رفتن به آن اشتیاق فراوانی داشته اید.

 

با کمی قوه ابتکار و خلاقیت می توانید این هدیه را بسیار خاص و به یادماندنی کنید.زیورآلات همیشه هدیه ای با ارزش است و ارزش این را دارد تا برای دادن آن یک گام  بیشتر به جلو بر دارید و آن را به تجربه ای درخور ارزش آن تبدیل کنید و سورپرایزی  فراموش نشدنی بسازید.