15 نکته کاربردی که در استفاده زیورآلات باید بدانید (3/3)

شاید به نظر بیاید که پاسخ این سوال کاملا مشخص است،هنگامیکه موضوع انتخاب زیور الات مناسب است که با لباس و استایل شما هماهنگی کامل را داشته باشد انتخاب شما چیست؟

اما پاسخ این سوال همیشه مشخص و ساده نیست. نگران نباشید ما در این بخش همراه با 15 نکته کلیدی به شما در انتخاب درست کمک می کنیم.

 

11 –از انگشترهای جلوهگر و نمایان استفاده کنید:

 

 

حلقه های چندتایی بطور مشخص می توانند گزینه های مختلفی را برای انتخاب در اختیار شما قرار دهند.شما حتی میتوانید برای به دست اوردن استایلی مینیمال و ساده گاهی از یک یا دو عدد از آنها استفاده کنید.

 

 

سعی کنید ترکیب مناسبی از رینگ های خود ایجاد کنید و برای این کار رنگها،بافت ها و نگین های مختلف را در نظر بگیرید.

 

12 – گردنبند را با گردن و یقه لباس هماهنگ کنید:

گردنبندهای استاندارد گردنبندهای با طول 45 سانتی متر هستند که به طور کلی برای همه موقعیت ها مناسب هستند در این طول ، گردنبند معمولا بالای یقه لباس قرار میگیرد.اگر شما قد بلند هستید یا گردن بلندی دارید گردنبند های با طول 55 سانتی متر برای شما استاندارد هستند.

 

 

13 – آیا واقعا باید از گردنبند استفاده کرد؟

گاهی نداشتن گردنبند بهتر است.اگر از گوشواره هایی بسیار بولد و جلوه گر استفاده می کنید نداشتن گردنبند بهتر است.همچنین اگر لباسی با یقه بسیار پایین و یا لباسی کاملا یقه بسته استفاده میکنید نداشتن گردنبند ایده مناسبتری است.

 

 

 

14 – چگونه زیورآلاتی  را که دوستشان دارید ست کنید؟

آیا شما هم زیورآلاتی دارید که دوست داشته باشید دائما و در همه جا از آن استفاده کنید؟ مطمئنا همه ما چیزهایی داریم که برایمان معنی و احساسات متفاوتی به همراه دارند و به همین خاطر دوست داریم همیشه همراهمان باشند.اما چطور آنها را با ظاهر و لباس خود ست کنیم؟

 

 

سعی کنید آنها را به صورت ترکیبی استفاده کنید ، با توجه به رنگ لباس و سایر اکسسوری هایی که استفاده می کنید ترکیبات مناسب را بسازید.

اگر آن تکه دوست داشتنی یک گردنبند است میتوانید آن را با زنجیر های مختلف امتحان کرده و شاید گاهی با استفاده از یک زنجیر بلند آن را در زیر لباس خود مخفی کنید.

 

15 – مهمترین قانون :قوانین را بشکنید:

این نکته بسیار مهم است که وقتی چیزی را مناسب و کامل می بینید از قوانین صرف نظر کنید.ست کردن یک پوشش میتواند بسیار سرگرم کننده و کاملا وابسته به خصوصیات شخصی شما باشد.استایل شما همان چیزی است که شما هستید و میخواهید دیگران از شما ببینند.اگر چیزی را برای خود مناسب ارزیابی میکنید پس از همان پیروی کنید و از قوائد مد و فشن صرف نظر کنید.