15 نکته کاربردی که در استفاده زیورآلات باید بدانید (2/3)

شاید به نظر بیاید که پاسخ این سوال کاملا مشخص است،هنگامیکه موضوع انتخاب زیور الات مناسب است که با لباس و استایل شما هماهنگی کامل را داشته باشد انتخاب شما چیست؟

اما پاسخ این سوال همیشه مشخص و ساده نیست. نگران نباشید ما در این بخش همراه با 15 نکته کلیدی به شما در انتخاب درست کمک می کنیم.

 

6 – بر روی ست کردن زیورآلات خود با لباس هایتان کار کنید:

همیشه در هنگام انتخاب لباس به این نکته توجه کنید که چه زیورآلاتی را همراه آن استفاده خواهید کرد.البته میتوانید همیشه بعد از انتخاب لباس ، زیورآلات مناسب را برای آن تهیه کنید در هر صورت به این نکته توجه کنید که هیچگاه از وقت گذاشتن برای ست کردن لباس و زیورآلات خود ضرر نخواهید کرد.

 

 

 

7 - کدامیک اولویت دارد:لباس یا زیورآلات؟

یک لباس ساده ویا حتی کسل کننده تقریبا همیشه با استفاده از زیورآلات و اکسسوری مناسب میتواند به یک پوشش جذاب و هیجان انگیز تبدیل شود.اما اگر لباس بولد و خیره کننده دارید بهتر است از زیورآلات ساده و ظریف تراستفاده کنید.

 

 

 

8 – تمرکز اصلی باید بر روی کدام بخش از زیورآلات باشد؟

این انتخاب کاملا به شما بستگی دارد .اگر برای یک مراسم و موقعیت خاص آماده شده اید و میخواهید نگاه ها را بسوی خود جلب کنید میتوانید با استفاده از زیورآلات خود این نگاه را بسوی صورت،ناحیه گردن،دست ها و ... هدایت کنید.

 

 

اگر گردنبندی بولد و خاص استفاده کرده اید برای دستبند و انگشتر به سراغ انتخاب های ساده و ظریف تر بروید تا اثر گردنبند را خنثی نکنید.

 

9 – چگونه  کمد لباس خود را گسترده تر و متنوع تر کنید؟

اگر مقداری وقت آزاد داشته باشید این موضوع میتواند برای شما جنبه سرگرمی هم داشته باشد.

یکی از لباس های ساده و معمولی خود را بپوشید ،در مقابل یک آیینه ایستاده و جواهرات مختلف خود را از مجموعه ای که دارید امتحان کنید.سعی کنید  ترکیباتی نا متداول که معمولا استفاده نمی کنید را ایجاد کنید و از سایر اکسسوری ها مثل شال یا روسری های خود هم برای تکمیل آنها استفاده کنید.

 

 

قطعا از نتایج و تفاوت هایی که ایجاد کرده اید شگفت زده خواهید شد.اگر جواهرات زیادی ندارید یا مجموعه شما از تنوع کافی برخوردار نیست ،به خرید بروید و تنوع بیشتری به لباس های خود بدهید.

 

10 – برده موج های ایجاد شده به وسیله مد نباشید:

پیروی کردن چشم و گوش بسته از مد بدون در نظر گرفتن علایق شخصی به هیچ وجه ایده مناسبی به نظر نمیرسد.چرا که در نهایت خود را گم خواهید کرد و در ضمن این کار برای شما بسیار پرهزینه خواهد بود.

 

 

همیشه هنگام انتخاب جواهرات به این فکر کنید که با توجه به رنگ پوست، فرم بدن و ویژگیهای منحصر به فرد استایل شما چه گزینه ای برایتان مناسب است و هرگز از ویژگی های شخصیتی خود غافل نشوید.همه ما ویژگی های شخصیتی متفاوتی داریم و این تفاوت باید در انتخاب زیورآلات هم درخشان و بازتاب دهنده شخصیت ما باشد.