15 نکته کاربردی که در استفاده زیورآلات باید بدانید (1/3)

شاید به نظر بیاید که پاسخ این سوال کاملا مشخص است،هنگامیکه موضوع انتخاب زیورآلات مناسب است که با لباس و استایل شما هماهنگی کامل را داشته باشد انتخاب شما چیست؟

اما پاسخ این سوال همیشه مشخص و ساده نیست. نگران نباشید ما در این بخش همراه با 15 نکته کلیدی به شما در انتخاب درست کمک میکنیم

1 – سعی کنید لایه های مختلفی با استفاده از رینگ ، گردنبند و آویزهای متفاوت ایجاد کنید:

ضخامت،شکل ها،بافت های و رنگ های مختلف را برای ایجاد لایه هایی از رینگ و انگشتر گردنبند ،دستبنهای آویز دار و یا حتی در مواردی برای گوشواره تجربه کنید.

 

 

اگر از گردنبندهای چند لایه استفاده میکنید آنها را در طول های متفاوت لایه بندی کنید به صورتی که چشم را بسوی صورت خود هدایت کنید.در مورد دستبند و دستبندهای آویزدار براحتی میتوانید با استفاده از رنگهای متفاوت انها را جذاب کنید.صدای برخورد آویزهای دستبند در حرکت دست همیشه جذاب و دلنشین خواهد بود.

2 –در استفاده از زیورآلات افراط نکنید:

همیشه استفاده زیاد از زیورآلات  سبب زیبایی نمی شود. اگر توانسته اید  با استفاده از گردنبند و آویز توجه را به سوی ناحیه صورت خود جلب کرده اید، شاید دیگر نیازی به استفاده از دستبند و ...برای منحرف کردن آن نباشد.

 

 

3 – هنگام انتخاب گوشواره دقت کنید:

با وجود اینکه هنگام صحبت با دیگران گوشواره ها همیشه در پس زمینه دید قرار می گیرند،اما این نکته هیچگاه از اهمیت آنها نمی کاهد.هنگاه انتخاب گوشواره به فرم صورت،آرایش موها، رنگ چشم ها و رنگ پوست و ...  باید توجه شود.

 

 

4 – گوشواره های خود را مرتبا تغییر دهید:

شاید استفاده از یک جفت گوشواره برای روزها یا حتی هفته ها راحت باشد ،حتی ممکن است آنها را هیچگاه تغییر ندهید.اما فراموش نکنید که تغییر گوشواره این امکان را به شما میدهد که دائما استایل های جذاب و متفاوت را تجربه کنید . همچنین این فرصت را خواهید داشت که گوشواره های قدیمی خود را تمیز کنید.

 

 

5 – فلزات مختلف را بصورت همزمان تجربه کنید

 اگرچه در گذشته استفاده همزمان از فلزات مختلف و با رنگ های متفاوت یک اشتباه نابخشودنی بود.اما خوشبختانه دیگر این نگاه وجود ندارد و مجبور نیستید که حتما یا از طلا استفاده کنید یا از نقره. شما همیشه میتوانید ترکیبات هیجان انگیزی از فلزات مختلف با رنگهای مختلف را به صورت همزمان بکار گیرید.