نکات کاربردی در رابطه با دستبندهای نقره

تنوع در شکل و مدل دستبندهای نقره آنقدر زیاد است که خرید را برای مشتریان کمی سخت می کند. از دستبندهای مهره دار و زنجیری تا النگوهای نقره از جمله مدلهای مختلفی است که می توان به آن اشاره کرد. صرف نظر از اینکه شما کدام استایل را انتخاب کنید ، نکاتی وجود دارد که همیشه به شما برای انتخاب بهتر کمک خواهد کرد.

 

سایر جواهراتی که می توان به یک دستبند نقره ست کرد:

به طور کلی ، می توان هر نوع جواهر و زیورآلات دیگری را همراه با یک دستبند نقره استفاده کرد. شما می توانید یک دستبند نقره را به عنوان یک بخش منحصر به فرد و خاص به تنهایی بپوشید یا با اضافه کردن انگشتر و سایر دستبندهای دیگر ترکیبی متفاوت و زیبا بوجود آورید.

 

 

دستبندهای مهره دار می توانند تا با سایر دستبندها و مواد اضافی ترکیب شوند تا جلوه بهتری داشته باشند.

با انتخاب درست لباس و اکسسوری خود به دستبندهای خود اجازه درخشش بیشتری بدهید.

 

 

لباس با آستین سه چهرم و دامن کوتاه همیشه ترکیب فوق العاده ای با یک دستبند نقره ایجاد می کند و فاصله بین آستین تا مچ دست همیشه فضای مناسبی است تا بوسیله یک دستبند زیبا پر شود.

معمولا نقره همراه با رنگ های سبک و روشن بیشتر به چشم می آید . یک لباس تک رنگ آبی یا یک لباس مشکی براق همیشه ست مناسبی برای یک دستبند نقره محسوب می شود.

 

 

 

اضافه کردن اکسسوری:

کلاه، دستکش و سایر اکسسوری ها ، برای ترکیب با دستبندهای نقره ایده آل هستند هر چند در برخی موارد با احتیاط برخورد کنید .

همراه داشتن کیف دستی با قسمت های طلایی قابل توجه همراه با دستبند نقره توصیه نمی شود چرا که باعث ناهماهنگی در ظاهر شما می شود.

 

 

همچنین استفاده همزمان شال با دستبند نقره آویزدار توصیه نمی شود چرا که ممکن است تکه های آویز دستبند شما به بخش هایی از شال گیر کرده و شما را آزرده کند.

 

کدام فلزها ناهماهنگ هستند؟

تجربه نشان می دهد که همیشه برای استفاده از جواهرات از یک رنگ استفاده کنید اگرچه در سالهای اگرچه در سالهای اخیر شاهد استفاده از دور رنگ طلایی و نقره ای به صورت همزمان هستیم.

بهترین راه برای استفاده همزمان از طلایی ونقره ای ،استفاده از یک تکه از زیورآلات است که همزمان هر دو رنگ را به صورت ترکیبی همراه داشته باشد.

همچنین سعی کنید دستبند نقره را با گردنبند و گوشواره و انگشتر نقره ست کنید و این نکته را به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب دستبند نقره شما نگرانی در مورد استایل و آرایش موهای خود و سایر مواردی که در مورد انتخاب گردنبند و گوشواره باید به آن توجه کنید ، نخواهید داشت.

 

گرداوری: فروشگاه اینترنتی ملورا