نکات کاربردی برای خرید گردنبند نقره

صرف نظر از ست بودن یا نبودن لباس شما با گردنبند ، یک گردنبند نقره همیشه برای شما زیبایی را به ارمغان خواهد آورد.

تمامی لباس های شما می توانند از مزیت همراهی یک گردنبند نقره بهره برند مانند چهره ای متمایز و ظاهری درخشان و کلاسیک و می توان آنها را با هر لباسی بدون نگرانی از بوجود آمدن ظاهری مبتذل یا اغراق شده استفاده کرد.

 

 

یک پیشنهاد خوب این است که از استفاده همزمان گردنبند طلا و نقره در کنار هم اجتناب گردد، درحالیکه در مورد دستبند یا انگشتر این مورد صدق نمی کند.

هیچ محدودیتی در استفاده از گردنبند نقره وجود ندارد، اگر شما  پوستی تیره یا خیلی روشن دارید ، اگر موهای بلوند یا تیره دارید یا اگر چشم هایی سبز ،آبی یا تیره دارید ،گردنبندی نقره مکمل زیبایی شما خواهد بود.

 

 

ست کردن انواع مختلف گردنبد نقره:

اگر نیاز به پوشیدن یک گردنبند بسیار شیک برای یک مراسم خیلی مهم دارید میتوانید ترکیبی از گردنبند نقره با ترکیب طلایی و مشکی را انتخاب کنید. و همواره این نکته را مد نظر داشته باشید که همیشه می توان گردنبند نقره با لباس های نقره ای به زیبایی ست کرد و از اهمیت کفش و کیف دستی در ست کردن ظاهر خود غافل نشوید.

 

 

برای ست کردن گردنبند نقره با لباس شب ، ست کردن گردنبند نقره با جواهرات دیگر مانند سنگ های زینتی و الماس ترکیب متفاوت و زیبایی را بوجود خواهد آورد، سعی کنید گوشواره و دستبندی هماهنگ با گردنبند خود انتخاب کنید.

 

 

مراقبت از گردنبند نقره:

مشابه سایر جواهرات فلزی ، یک گردنبند نقره نیز نیاز به مراقبت داشته چرا که  بر اثر تماس مداوم با رطوبت هوا با گذر زمان کدر خواهد شد . برای مثال هیچگاه گردنبند خود را با سایز فلزات نقره ای تمیز نکنید ، برای این کار با استفاده از کمی آب و صابون و یک پارچه نرم با دقت بر روی نواحی کثیف شده از گردنبند بکشید و پس از آن گردنبند خود را کاملا خشک کنید  و با انجام مداوم و با دقت این کار می توانید درخشندگی گردنبند خود را تا مدت زیادی حفظ کنید.

 

راهنمایی سریع برای استفاده از انواع گردنبند نقره:

 

1-برای ظاهر حرفه ای و شکیل : استفاده از مدل های ساده و مینیمال

2-برای یک لباس شب: استفاده از مدل های اغراق آمیز و ضخیم تر

3-برای یک مهمانی ساده: پوشیدن گردنبدهایی همراه با سنگ های زینتی  همچون یاقوت و الماس

4-برای استفاده همراه با لباس یکدست مشکی: استفاده از گردنبند هایی با سنگ های رنگی

 

گردآوری: فروشگاه اینترنتی ملورا