خرید گوشواره بر اساس نوع و استایل مو

هنگامیکه موضوع انتخاب یک گوشواره بی نقض به میان می آید.مواجهه با حجم عظیم و متنوعی از محصولاتی که در بازار موجود است کار را کمی دشوار می سازد.

گوشواره ها نقشی اساسی در زیبایی فرد ایفا می کنند، آنها نه تنها نقشی مکمل در ظاهر واستایل فرد دارند بلکه توجه دیگران را به سوی صورت و موهای وی می کشانند.

  • اندازه موهای خود را در نظر داشته باشید

 

 

طول موهای شما مشخص می کند که چه نوع گوشواره ای برای شما مناسب است . توجه داشته باشید که دایره انتخاب برای افرادی که موهای کوتاه دارند متنوع تر و هیجان انگیزتر خواهد بود.

 

گوشواره و موهای کوتاه :

موهای کوتاهی که به واسطه آن لاله  گوش و گردن آشکار است بیشترین بهره را از گوشواره می برد و فرد را قادر می سازد تا هر نوع گوشواره با هر سایزی را برای خود انتخاب کند.

 

 

درخشش الماس دکمه ای ، یاقوت و سنگ های تراش خورده بر گوشهای شما قابل تحسین خواهد بود. همچنین استفاده از گوشواره های خوشه ای نیز  بدون نگرانی از بابت نداشتن موهای بلند ، می تواند در کنار گردن شما ظاهر زیبا و کاملی ایجاد کند.

گوشواره برای موهای بلند

موهای بلندی که به صورت آبشار بر روش گوشهای می افتد براحتی میتواند گوشواره های گل گوش و توپی شکل را مخفی سازد . برای موهای بلند انتخاب گوشواره های بزرگتر و بلندتر شانس بیشتری برای دیده شدن دارند. شکلهای کشیده مانند بیضی و مستطیل هماهنگی بیشتری با موهای بلند دارند.

 

 

برای عروسی ، جشن نامزدی یا هر مراسم ویژه که قصد دارید موهای خود را در پشت سر جمع کنید این امکان را خواهید داشت که از انتخاب های بیشتری برای گوشواره لذت ببرید. این دایره وسیع انتخاب برای موهای دم اسبی و شینیون شده نیز صادق خواهد بود.

 

 

آیا گوشواره های حلقه ای مناسب اند؟

انتخاب حلقه های بزرگ طلایی یا نقره ای در برابر آرایش موها و شکل صورت می تواند چالش برانگیز باشد. گوشواره های حلقه ای به ظاهر شما وزن و صورت شما را گردتر نشان خواهد داد. اگر صورتی کشیده و موهای بلند دارید ، گوشواره های حلقه ای می توانند آن را متوازن و مناسب جلوه دهند.

اگر صورت شما گرد است استفاده از گوشواره های حلقه ای صرف نظر از نوع موهای شما ، آن را گردتر جلوه خواهد داد.

به رنگ موهای خود دقت کنید:

تمام موارد و ریزه کاری هایی که در مورد انتخاب رنگ لباس ، کفش ، آویز ، کیف دستی و همچنین رنگ موهای خود باید به آن دقت کنید برای انتخاب رنگ گوشواره هم قابل تعمیم خواهد بود.

 

 

توجه داشته باشید که گوشواره در موهای کوتاه در کنار مو  قرار می گیرد و موهای بلند نقش پس زمینه برای گوشواره ایفا می کنند.

گوشواره های طلایی و نقره ای براق همانند گوشواره ای الماس تراش خورده برای هر نوع رنگ مویی مناسب است.

برای خانم هایی با موهای بلوند انتخاب گوشواره های رنگی، بجز رنگ سفید، مناسب تر خواهد بود. رنگ های قرمز و آبی در این مورد جذاب خواهد بود.

 

 

گوشواره های سفید کنتراست مناسبی با موهای خرمایی رنگ ایجاد می کند و سنگهای درخشان با تناتیله نارنجی برای موهای تیره مناسب تر خواهد بود.

 

 

برای موهای قرمز رنگ انتخاب رنگ قرمز و صورتی برای گوشواره توصیه نمی شود. رنگهای آبی ، سبز، فیروزه ای و بنفش می تواند به زیبایی گرمای آتشین موهای شما را آشکار سازد.

 

 

با تمام این توضیحات ، هنگامیکه به یک فروشگاه برای خرید گوشواره مراجعه  می کنید قبل از مواجهه با طیف وسیعی از انواع مختلف گوشواره با رنگ های گوناگون ، چند دقیقه ای به ارزیابی نوع و رنگ موهای خود بپردازید و با در نظر گرفتن نوع و رنگ لباس خود برای انتخاب گوشواره مناسب اقدام نمایید.

 

گردآوری: فروشگاه اینترنتی ملورا