چگونه زیورآلات استیل را تمیز کنیم

زیورآلات و بدلیجات استیل همیشه به عنوان محصولاتی پرطرفدار و محبوب بین مردم محسوب می شوند هرچند برای بسیاری از استفاده کنندگان ،تمیز کزدن و حفظ درخشندگی محصول خریداری شده یک چالش مهم است. مشتریان ایت محصولات باید در نظر داشته باشند که تمیز کردن یک محصول استیل دارای روش های معینی است که همیشه نتایج خوبی در برداشته وعدم رعایت این موارد می تواند به زیورآلات آنان آسیب برساند و یا باعث مخدوش شدن آنها شود

.

اولین گام برای تمیز کردن محصولات استیل یافتن یک پارچه نرم و تمیز است . بهتر است این پارچه بدون هرگونه کرک و پرز باشد. در قدم بعدی باید دو ظرف محتوی آب گرم آماده کنید. چند قطره از یک مایع ظرف شویی معمولی درون یکی از آنها بریزید و آن را با پارچه آماده شده آغشته نمایید .

 

 

 

حالا به آرامی زیورآلات استیل خور را با پارچه آغشته شده به محلول ذکر شده تمیز کرده و سپس آن را در ظرف آب گرم قرار داده تا هیچگونه مواد شیمیایی روی آن باقی نماند. حال قطعه های استیل را کاملا خشک کنید.

 

 

 

در نظر گرفتن چند نکته در تمیز کردن استیل خالی از لطف نیست.

 

می توانید در برخی از موارد از یک مسواک و مقداری خمیر دندان برای تمیز کردن زیورآلات استیل خود استفاده کنید.

 

اگر زیورآلات استیل شما دارای شیار می باشند و لابه لای این شیارها کثیف و سیاه شده است ، استفاده از یک مسواک برای تمیز کردن آنها بهترین گزینه است.

 

 

استفاده از خمیر دندان در بیشتر اوقات از سایر مواد شیمیایی نتیجه بهتری می دهد و خطر ساییده شدن استیل را کاهش می دهد.

 

اگر نمی خواهید از مسواک استفاده کنید می توانید خمیر دندان را با یک تکه پارچه نرم آغشته کرده و برای تمیز کردن از آن استفاده کنید ولی اطمینان حاصل کنید که خمیر دندان شما حاوی سیلیس نباشد.